Knight Online 
Knight Online Burada .
Knight Online Üye Olmak İçin Tıklayınız
Knight Online Üye Ol

İndirmek İçin Tıklayınız Knight Online İndir

.
  Ana Sayfa  
  Pazar Alanı  
  Itemler  
  Yeni Başlayanlar  
  Üye Ol  
  Knight Online İndir  
  Online Rehberi  
  Oyun Bilgileri  
  Oyundan Resimler
  Forum
  Patch
  Haberler
  Vidyolar
  İletişim


Özel Arama

Knight Online World
 Knight Online Warior Rehberi

Warrior Partilerin vazgeçilmez yırtıcı gücü olarak bilinen warrior hem health bakımından hemde defans bakımından diğer karakterlerden üstündür. Sahip olduğu pasif skiller sayesinde resist seviyesi, health seviyesi, defans seviyesi en üst seviyede artar.
Ardream Warrior Kullanıcıları İçin
Adream warriorlarının atak seviyesi ve skill seviyesi fazla olmadığından aşırı bir damage atamazlar fakat skiller seri bir şekilde vurulduğu için pek bir problem yaşanmaz.

Sizlere olan önerimiz bütçenizin yettiği kadarıyla silah olarak uniqe silah kullanmaya çalışın neden diye sorarsanız; uniqe silahlarda bulunan Lightining Damage, Flame Damage, Glacier Damage seviyesi yüksek olduğu için damagelerinizde 100 ile 200 arası bir oynama çok rahat görebilirsiniz. Önerilen Silahlar; Hell Breaker, Avedon, Gigantic Axe, Lugias/Hanguk Sword, Spear Of Murky/Hanguk Sword.

Giysi Olarak sizlere önerimiz Warrior Chitin Armor giymenizdir.

İç takı olarak sizlere önerimiz Belt olarak String Of Skulls, Neck Olarak Warrior Pendant, yüzük olarak Ring Of Courage veya Ring Of Felankor, küpe olarak Warrior Earing


Ronark Land Base Warrior Kullanıcıları İçin
Ronak Land Base warriorları master seviyesinde olduğu için atak seviyesi ve skill seviyesi iyi ve skiller seri bir şeklide kullanılabilir.

Sizlere olan önerimiz silah olarak combonuzu en iyi uygulayabildiğiniz silahı seçerek kullanmaktır. Combonuz pek iyi değilse Axe ve Sword tarzı silahlar(Avedon, Gigantic Axe, Mirage Sword) kullanmanız, combonuz iyi ise Spear ve Club tarzı silahlardır(Raptor, Hell Breaker, İron İmpact, Lugias/Hanguk).

Giysi olarak sizlere önerimiz Dragon Flight Armor kullanmanız tavsiye edilir.

İç takı olarak sizlere önerimiz Belt olarak İron Belt, Neck Olarak İron Neck, yüzük olarak Heros Valor veya Ring Of Felankor, küpe olarak Warrior Earing/Plantium Earing ikilisini kullanırsanız sizin için en iyisi olur.

Ronark Land Warrior Kullanıcıları İçin
Ronark Land warriorları master seviyesinde olduğu için atak seviyesi ve skill seviyesi en iyi biçimdedir.

Sizlere olan önerimiz silah olarak combonuzun en iyi uygulayabildiğiniz Chaos itemlerinden birisi veya bütçeniz yetiyor ise +9 silahlardır.

Giysi olarak sizlere önerimiz Krowaz Warrior Set'dir.

İç takı olarak sizlere önerimiz Belt olarak İron Belt, Neck olarak İron Neck, yüzük olarak Ring Of Felankor(Not: Ring Of Felankor;Hell Breaker'ın damagesini arttırır), küpe olarak Warrior Earing/Plantium Earing ikilisidir
 
 
Knight Online Oyun Rehberi, Warrior, Mage, Priest, Rogue
Warrior Priest Mage Rogue
 
 
 
Haberler ve Reklamlar

Knight Online Haberler

Knight Online World  
Online Knight World

   
Reklam ve Sponsorlu BağlantılarD-Smart Oyun |
 
 
Ana Sayfa | Pazar Alanı | Yeni Başlayanlar | Kayıt Ol | Download | Rehber | Oyun Bilgileri | Forum | İletişim
Knight Online World. © Copyright 2018 Tüm Hakları Saklıdır.