Knight Online 
Knight Online Burada .
Knight Online Üye Olmak İçin Tıklayınız
Knight Online Üye Ol

İndirmek İçin Tıklayınız Knight Online İndir

.
  Ana Sayfa  
  Pazar Alanı  
  Itemler  
  Yeni Başlayanlar  
  Üye Ol  
  Knight Online İndir  
  Online Rehberi  
  Oyun Bilgileri  
  Oyundan Resimler
  Forum
  Patch
  Haberler
  Vidyolar
  İletişim


Özel Arama

Knight Online World
 Knight Online Mage Rehberi

Mage Her party'e gerekli olan bu karakter party'i kaçırmaya, uzakta olan kişileri yanına çekmeye, büyük bir alana atak yapmaya yarar. Bu karakter 3 değişik atak tipine sahiptir. Bunlar Flame, Glacier, Lightning dir.
Mage 2 tip oynama seçeneği vardır. Bunlar Paper Mage ve İnt Mage'dir. Tabi bu paper-int arasında bir secimde olabilir. Örneğin Half Paper denilen olay gibi. Bu tiplerden birini seçerken kullanmak istediğiniz element türüne göre seçmelisiniz. Bizim size önerimiz Flame her tip mageye uygundur, Glacier ve Lightning de İnt mage seçmeniz önerilir.(İnt seviyesi Lightning de kitlemeyi ve Glacier de yavaşlatma şansını artırmaz. Tamamen karşınızdaki oyuncunun resistleriyle alakalı bişedir ve çoğu da şans işidir.)

Ardream Mage Kullanıcıları İçin

Adream mage çok fazla skili olmasada cok büyük işler gören bir karakterdir ardream'de.

Mage de öncelikle takılardan başlamak istiyorum. Seçtiğiniz saldırı türüne göre yüzük olarak Flame Ring, İmir Ring, Shio Tears yüzüklerinden saldırı türünüze göre birini seçmeniz lazım. Belt olarak Glass Belt, Neck olarak Elemental Pendant, küpe olarak da , Agate Earing öneririz.

Silah olarak eğer Paper Mage seçtiyseniz atak türünüze göre Lycaon Staf, Lupus Staf, Lobo Staf'lardan birini secmelisiniz. Eğer İnt Mage seçtiyseniz benim size önerim Elixir, Elysium, Hell Blood, Garp, Oasis, Chaotic Staf'larından birini seçmelisiniz.

Giysi olarak vermiş olduğunuz int sayısına uygun giysinin setini cıkartmaktır.

Ronark Land Base Mage Kullanıcıları İçin
Ronak Land Base mage kullanıcılarının en önemli skillerinden biri olan nova acık olduğu için çok büyük işler yapılabileceğini düşünüyoruz.

Takı olarak seçtiğiniz saldırı türüne göre yüzük olarak Flame Ring, İmir Ring, Shio Tears yüzüklerinden saldırı türünüze göre birini seçmeniz lazım. Belt olarak Glass Belt, Neck olarak Elemental Pendant ve İron Neck, küpe olarak da , Lich King's Pride öneririz.

Silah olarak eğer Paper Mage seçtiyseniz atak türünüze göre Lycaon Staf, Lupus Staf, Lobo Staf'lardan birini secmelisiniz. Eğer İnt Mage seçtiyseniz benim size önerim Elixir, Elysium, Hell Blood, Garp, Oasis, Chaotic Staf'larından birini seçmelisiniz.

Giysi olarak sizlere önerimiz Ron's Armor Set'idir kullanmanız tavsiye edilir.

Ronark Land Mage Kullanıcıları İçin
Ronark Land mage kullananlar magenin bütün özelliklerine sahip olduğu için çok yırtıcı bir ekip çıkarıp Ronark Land'ı alt üst edebilir.

Takı olarak seçtiğiniz saldırı türüne göre yüzük olarak Flame Ring, İmir Ring, Shio Tears yüzüklerinden saldırı türünüze göre birini seçmeniz lazım. Belt olarak İron Belt, Neck olarak Elemental Pendant ve İron Neck, küpe olarak da , Lich King's Pride öneririz.

Silah olarak Paper Mage'de olsanız İnt Mage'de olsanız Chaos staf'larıdır; Molok, Fulitol, Faun. Bunlardan atak türünüze uygun olanı seçip kullanmanız tavsiye edilir.

Giysi olarak sizlere önerimiz Krowaz Mage Set'idir kullanmanız tavsiye edilir.
 
Knight Online Oyun Rehberi, Warrior, Mage, Priest, Rogue
Warrior Priest Mage Rogue
 
 
 
 
 
Haberler ve Reklamlar

Knight Online Haberler

Knight Online World  
Online Knight World

   
Reklam ve Sponsorlu BağlantılarD-Smart Oyun |
 
 
Ana Sayfa | Pazar Alanı | Yeni Başlayanlar | Kayıt Ol | Download | Rehber | Oyun Bilgileri | Forum | İletişim
Knight Online World. © Copyright 2018 Tüm Hakları Saklıdır.